Organizacja urzędu

Schemat struktury organizacyjnej Urzędu Gminy Unisław (516kB) pdf
___________________________________________________________________


Organizacja biur Urzędu Gminy Unisław
Ul. Parkowa 20, 86-260 Unisław

Parter--
Pokój 1- Stanowisko ds. Ewidencji Ludności, dowodów osobistych oraz Stanu CywilnegoAnna Stasiak
mail: usc@unislaw.pl
tel./fax (56) 68 68 720
Pokój 2- Stanowisko ds. budownictwa, infrastruktury i zagospodarowania przestrzennegoKatarzyna Skomra
mail: katarzyna.skomra@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 715

Justyna Pszeniczna
mail: justyna.pszeniczna@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 715
Pokój 2a- Stanowisko ds. poboru i rozliczeń księgowych wody i ścieków


- Stanowisko ds. rozliczeń księgowych
Hanna Sikora
mail: hanna.sikora@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 738

Kamila Myszak
mail: kamila.myszak@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 738
Pokój 3- Stanowisko ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego (GOPS)


- Stanowisko ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego (GOPS)
Małgorzata Szuprytowska
mail: gops6@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 730

Małgorzata Bagrowska
mail: gops5@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 730
Pokój 4Gminny Ośrodek Pomocy SpołecznejEwa Rafalska
Kierownik GOPS
mail: gops1@unislaw.pl

Bożena Kamińska
mail: gops4@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 732

Magdalena Czuba
mail: magdalena.czuba@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 732

Kinga Szczęsna
mail: kinga.szczesna@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 732

Anna Musiał
mail: anna.musial@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 743
I piętro--
Pokój 5- Stanowisko ds. wymiaru podatków oraz działalności gospodarczej


- Stanowisko ds. księgowości podatkowej
Ewa Stępień
mail: ewa.stepien@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 717

Iwona Zaleśna
mail: iwona.zalesna@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 717
Pokój 6- Stanowisko ds. rozliczeń księgowych



- Stanowisko ds. rozliczeń księgowych



- Stanowisko ds. rozliczeń księgowych
Joanna Delik
mail: joanna.delik@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 716

Izabela Żabińska
mail: iza.zabinska@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 716

Adrianna Brzozowska
mail: adrianna.brzozowska@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 716

Aldona Czajka
mail: aldona.czajka@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 716
Pokój 7- Stanowisko ds. obsługi jednostek gminyAnita Wiśniewska
mail: anita.wisniewska@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 713
Pokój 8- Radca prawny


- p.o. Kierownika Referatu ds. Organizacyjno-Prawnych
Małgorzata Derendarz
tel. (56) 68 68 719

Michalina Maniszewska
mail: michalina.maniszewska@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 719
Pokój 9- WójtJakub Danielewicz
mail: wojt@unislaw.pl
Pokój 10- Stanowisko ds. obsługi sekretariatuDominika Zmuda
mail: gmina@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 710
fax (56) 68 68 718
Pokój 11- SkarbnikIwona Burdak
mail: skarbnik@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 712
Pokój 12- Stanowisko ds. rozliczeń księgowychCecylia Rulkowska
mail: cecylia.rulkowska@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 722

Wiktor Lewandowski
wiktor.lewandowski@unislaw.pl
tel. (56) 568 68 722
Pokój 13- Stanowisko ds. promocji i rozwoju gminy



- Samodzielne stanowisko ds. przedsiębiorczości i rozwoju ekonomii społecznej
Wioletta Schreiber
mail: wioletta.schreiber@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 745

Agnieszka Góral
mail: agnieszka.goral@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 745
II piętro--
Pokój 14- Stanowisko ds. oświaty i kadr



- Stanowisko ds. oświaty i kadr
Żaneta Gaładyk
mail: zaneta.galadyk@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 724

Małgorzata Giżyńska
mail: malgorzata.gizynska@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 724

Weronika Mielnicka
mail: weronika.mielnicka@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 724
Pokój 15- Stanowisko ds. obsługi Rady GminyMagdalena Kwiatkowska
mail: magdalena.kwiatkowska@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 722

Mariola Urbańska
mail: mariola.urbanska@unislaw.pl
tel. (56) 568 68 722
Pokój 16- InformatykSławomir Gołębiewski
mail: informatyk@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 725
Pokój 17- Stanowisko ds. pozyskiwania funduszy unijnych



- Kierownik Referatu ds. Inwestycji i Pozyskiwania Funduszy
Marek Chojnacki
mail: marek.chojnacki@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 721

Sylwester Kurdynowski
mail: sylwester.kurdynowski@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 721
Pokój 18-19- Sala posiedzeń-
Pokój 20- Stanowisko ds. konserwacji gminnej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej


- Stanowisko ds. konserwacji gminnej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej


- Stanowisko ds. obsługi hali sportowej oraz stadionu sportowego
Ryszard Jacher
mail: ryszard.jacher@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 726

Jan Krelski
jan.krelski@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 726

Krzysztof Łupkowski
mail: krzysztof.lupkowski@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 726
Pokój 21- Kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej, Wodnej, Rolnictwa i Obrony CywilnejMarek Gesing
mail: marek.gesing@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 723
Ul. Parkowa 22- Pełnomocnik ds. rozwiązywania problemów alkoholowychMaria Michałek
mail: maria.michalek@unislaw.pl
tel. (56) 68 68 736



Wytworzył: UG Unisław (1 marca 2007)
Opublikował: Jan Adminowicz (1 marca 2007, 13:34:33)

Ostatnia zmiana: Sławomir Gołębiewski (9 kwietnia 2018, 08:17:50)
Zmieniono: Korekta informacji.

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 34889

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij